• Optiskās šķiedras Lāzera Gaismas Avota 1310 /1550nm Mini + -70~+10dBm/-50~+26dBm metrus Augstu Jutību
  • Optiskās šķiedras Lāzera Gaismas Avota 1310 /1550nm Mini + -70~+10dBm/-50~+26dBm metrus Augstu Jutību
  • Optiskās šķiedras Lāzera Gaismas Avota 1310 /1550nm Mini + -70~+10dBm/-50~+26dBm metrus Augstu Jutību
  • Optiskās šķiedras Lāzera Gaismas Avota 1310 /1550nm Mini + -70~+10dBm/-50~+26dBm metrus Augstu Jutību
  • Optiskās šķiedras Lāzera Gaismas Avota 1310 /1550nm Mini + -70~+10dBm/-50~+26dBm metrus Augstu Jutību

Optiskās šķiedras Lāzera Gaismas Avota 1310 /1550nm Mini + -70~+10dBm/-50~+26dBm metrus Augstu Jutību

Norāde: e65759

Stāvoklis : Jauns produkts

  • €47.71
  • €40.55

  • Iepakojuma Svars: 0.85kg (1.87lb.)
  • Iepakojuma Lielums: 25cm x 15cm x 15cm (9.84in x 5.91in x 5.91in)
  • Vienības Veids: gabals

Kopīgot

Optiskās šķiedras Lāzera Gaismas Avota 1310 /1550nm Mini + -70~+10dBm/-50~+26dBm metrus Augstu Jutību

Funkcijas

Augsts jūtīgums, liels dinamiskais diapazons

Kopējo interfeisa dizainu: FC/SC/ST interfeiss, standarta FC, SC, adapteri interfeisu

Miniatūrā korpusā aizsardzības dizains, kompakts un viegls, kas, lai novērstu nejaušu kaitējumu instrumentu detektoru.

Ātra reakcija bez priekšsildīšanas

Zemsprieguma displeja funkcija

Pēc izvēles automātiskās izslēgšanas funkcija

Pēc izvēles automātiskā izslēgšanas funkcija (backlight

Jauni lietotāji, jo kalibrēšanas funkcija Logaritmisko jauda (dBm), un lineārā jauda (xW) novērtēšana

Lielā ekrāna un LED backlit displejs

Specifikācijas

Tagi: mini mini, avots mērītājs, mini lāzera, Lēti mini mini, Augstas Kvalitātes avots mērītājs, Ķīna mini lāzera Piegādātāju.

  • Mērīšanas Strāvas Diapazons: 0.1 uA, lai 10A
  • Modeļa Numurs: TL-510
  • Mērījumu Diapazons(dBm): -70~+10
  • Precizitātes Klase: Redzēt apraksts
  • DIY Piederumi: Elektriskā
  • Zīmola Nosaukums: niusiwen
  • Izmēri: Redzēt apraksts
  • Savienotājs: FC/SC/ST interfeiss
  • Mērīšanas Sprieguma Diapazons: 0.1mVto1000V
  • Kalibrēšanas Viļņa garums(nm): 800-1700nm
  • Darbības temperatūra: -10~50C
  • Izpildes Laiks: Šķiedras opitc Jaudas Mērītājs

Piederumi

Violeta Vintage Gothic Corselet Korsešu Sexy Apakšveļa Plus Lieluma Steampunk, Korsetes Un Bustiers Ar Rāvējslēdzēji Corpetes E Espartilhos Spirāle Tērauda Kauliem Skaits Bonings: 13 Sānu Rāvējslēdzējs Slēgšana Mežģīnes uz augšu atpakaļ ar 11 grommets Built-in Ar Privātuma Panelis Stingra Korsete Vadu Cilpu 100% Smalkas Kokvilnas Sarža Odere Ar Jaku un Jostas Kabata Ādas Hemming Krāsa: Zaļa, Violeta, Sarkana, Brūna Garums: 16 (Izmērs M) Auduma
Saistītās
Par Huawei Honor 6x 3D Reljefa Mīksto Gadījumā Aizmugurējo Vāciņu,Vpower Augstas Kvalitātes Multiplikācijas filmu Aizsargs Lietā Godu 6X Mobilā Telefona Apvalks Par Huawei Honor 6x 3D Reljefa Mīksto Gadījumā Aizmugurējo Vāciņu,Vpower Augstas Kvalitātes Multiplikācijas filmu Aizsargs Lietā Godu 6X Mobilā Telefona Apvalks Features: *100% Vpower pavisam jaunām lietām. *TPU, kas Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem. *Modes dizains,viegli valkāt, un pacelšanās. *Pilnībā jāatbilst formas. *Izturīgs un mazgājams. *Lai aizsargātu
Saistītās
Sexy Vinila Apakšveļas Komplekts Erotiska Apakšveļa, Babydoll Lenceria Catsuit Apakšveļa Sievietēm Karstā Apakšveļa, Eksotiskie Apģērbi Naktsveļu W850707 Seksīgas apakšveļas komplekts erotiska apakšveļa, Babydoll lenceria Catsuit apakšveļa sievietēm karstā apakšveļa, Eksotiskie Apģērbi Naktsveļu W850707 Laipni lūgti mūsu veikalā! Dārgais draugs, mūsu izmērs ir eiropas standarts , lūdzu, skatiet zemāk formā, ja jums ir bail, pārāk stingra, jūs varat iegādāties lielāku! Jūs varat arī pateikt, man jūsu kurā
Saistītās
5GAB/DAUDZ 30529 HSSOP-36 automašīnas stūres vadītāja šķeldas Kvalitāti.Jaunas vietas. Ņem, kas nepieciešams modeļiem. Mēs nosūtīsim cik drīz vien iespējams. Darīt arī pakalpojumu jums. Paldies\\r\\n\\r\\n\\r\\nAging\\r\\n\\r\\nNormal: 16-35 dienas, lai sasniegtu galamērķi\\r\\nSpecial apstākļi: 35-60 dienas, lai nonāktu galamērķī, īpašiem apstākļiem, ietver: svētkiem, īpaša laika, politikas izmaiņas, un citus attālos rajonos\\r\\nIf platformas tiek koriģēts
Saistītās
Augstas Kvalitātes Ādas Atslēgu piekariņi Vāciņu Komplekts Ford Focus 2 3 4 MK2 MK3 MK4 Kugas Malas Mondeo Kodolsintēzes Ecosport Karnevāls Ļoti labu aizsardzību jūsu automašīnas atslēgas un apdare. Lielisks atbilstošo taustiņu izmēru un precīzu pogu, atrašanās vietu. Lielisks touch sajūta Paketē Iekļauts: 1 X Automašīnas Atslēga Vāciņu(Nav iekļautas svarīgākās), Lūdzu, pārbaudiet, oriģinālās auto atslēgas, vai patīk foto pirms jums vietu pasūtījumu
Saistītās