• Bezmaksas Piegāde 1310/1550nm 50/50 Sakabes Attiecība SC/UPC ABS Ierakstiet 1x2 FBT Savienotāja 1*2 FBT Sadalītājs
  • Bezmaksas Piegāde 1310/1550nm 50/50 Sakabes Attiecība SC/UPC ABS Ierakstiet 1x2 FBT Savienotāja 1*2 FBT Sadalītājs
  • Bezmaksas Piegāde 1310/1550nm 50/50 Sakabes Attiecība SC/UPC ABS Ierakstiet 1x2 FBT Savienotāja 1*2 FBT Sadalītājs
  • Bezmaksas Piegāde 1310/1550nm 50/50 Sakabes Attiecība SC/UPC ABS Ierakstiet 1x2 FBT Savienotāja 1*2 FBT Sadalītājs

Bezmaksas Piegāde 1310/1550nm 50/50 Sakabes Attiecība SC/UPC ABS Ierakstiet 1x2 FBT Savienotāja 1*2 FBT Sadalītājs

Norāde: e29922

Stāvoklis : Jauns produkts

  • €8.64

  • Iepakojuma Lielums: 15cm x 110cm x 2cm (5.91in x 43.31in x 0.79in)
  • Vienības Veids: gabals
  • Iepakojuma Svars: 0.2kg (0.44lb.)

Kopīgot

Bezmaksas Piegāde 2gab/daudz 1310/1550nm 50/50 Sakabes Attiecība SC/UPC ABS Ierakstiet 1x2 FBT Savienotāja 1*2 FBT Sadalītājs

Funkcijas

Zems Lieko Zaudējumu Dažādu Sakabes Attiecība Kompakto Izmēru

Pieteikumi

Garajos Telekomunikāciju, KABEĻTELEVĪZIJAS Sistēmas un Fiberoptic Sensori lokālais Tīkls

Darbības Specifikācijas

Parametrs Mērvienība Vērtība Veids Dual-Logu Savienotāju(DWC) Trīs-Logu Savienotāju(TWC) Pakāpe P A P A Darbības viļņa garums 1310 nm un 1550 1310,1490 un 1550 Darbības joslas platums nm 1310/1550±40 1310/1550±40 un 1490±10 Ievietošanas zudumu 50/50 dB ≤3.6 ≤3.8 ≤3.6 ≤3.8 Polarizācijas Atkarīgas no Zaudējumu dB ≤0.15 ≤0.2 ≤0.15 ≤0.2 Atkarīga no Temperatūras Zaudējumu dB ≤0.2 Skaņas dB ≥55 Atgriešanās Zaudējumu dB ≥55 Darbības Temperatūra °C -40~+85 Uzglabāšanas Temperatūra °C -40~+85

MAKSĀJUMA

1. Mēs varam pieņemt maksājumus caur Darījuma, Western Union un T/T. labākais veids ir tiešs tiešsaistes maksājumu,jūs varat izvēlēties pats. Ja vēlaties izmantot citu maksāšanas noteikumiem, lūdzu, dariet mums to zināmu pirms, kad jūs pasūtīt.

2. Pilns maksājums jāveic 7 dienu laikā pēc izvietojot savu pasūtījumu, vai pasūtījumu, būs spēkā neesošu vai anulēta ar sistēmu.

3. Pārliecinieties, ka jums ir veikuši jebkādu detalizētu informāciju, piemēram, kontaktpersona, adrese, pasta indekss un tālruņa numurs, aizpildot pircēja informācija.

SŪTĪJUMU

1. Mēs nosūtīsim preces 5 darba dienu laikā pēc pilnas apmaksas apstiprināts.

2. Mēs varam sniegt starptautisko pārvadājumu pakalpojumus:

Ķīnas ziņu Gaisa Pasts, HK Post Gaisa Pasts, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Noklusējuma ceļš ir ar China post air mail un HK post gaisa pastu.

3. Pircējs ir atbildīgs insurrance, problēmām un bojājumiem, ko izraisa kuģu satiksmi, piemēram, nelaimes gadījumu, aizkavēšanos vai citiem jautājumiem. Bez tam, mēs neesam atbildīgi par jebkādiem muitas nodokļiem vai ievedmuitas nodokļa, šīs maksas nav iekļautas objekta cena un piegādes izmaksas.

GARANTIJAS UN GARANTIJAS

1. Visas preces, kas tiek pārbaudīti, pirms nosūtīšanas. gadījumā, ja neesat apmierināts ar preci, jūs varat valūtas posteņiem 7 dienu laikā un jums ir jāsazinās ar mums 24 stundu laikā pēc saņemšanas objektus.

2. Kuģniecības un pārkraušanas maksa netiek atgriezta un klients ir atbildīgs par visiem maksājumiem, kas atgriežas un reshipping.

3. Visu atpakaļ posteņi jābūt tā sākotnējiem nosacījumiem, tostarp lodziņā un aksesuāri. Mākslīgo defekti nav garantēta, piemēram, bojātas, saskrāpēts, un tā tālāk.

4. Par jebkuru vienumu, lūdzu, izmantojiet EMS vai vietējo pastu, kad sūtīt atpakaļ

ATSAUKSMES

1. Pircēja sākumā apstiprinājums tiks augsti novērtēts, saņemot vienumus.

2. Tā kā jūsu atsauksmes ir ļoti svarīgi, lai mūsu uzņēmuma attīstībai, mēs sirsnīgi aicinām jūs varētu atstāt pozitīvu atsauksmi par mums, ja jums ir apmierināti ar mūsu produktu un pakalpojumu. Tas būs tikai tevi 1 minūti, bet šī 1 minūti, ir ārkārtīgi svarīga nozīme, lai mums.

3. Lūdzu, sazinieties ar mums pirms aizbraukšanas nekādas negatīvas vai neitrālas atsauksmes. Mēs sadarbosimies ar jums, lai atrisinātu jebkādas problēmas.Paldies par jūsu sapratni.

Tagi: kaste 3m, kaste kompass, bass box, Lēti lodziņā 3m, Augstas Kvalitātes aile kompass, Ķīna lodziņā bass Piegādātāju.

  • Šķiedras Garums: 1m
  • Zīmola Nosaukums: TRENSBATTER
  • Viļņa: 1310/1550nm
  • Darbības temperatūra: -40~85
  • Ievietošanas Zudumu: 3.6 dBm
  • Savienojuma Attiecība: 50/50
  • Preci: 1*2 FBT savienotājs
  • Savienotājs: SC/UPC
  • Modeļa Numurs: HY-FBT

Piederumi

Bezmaksas Piegāde LC Vīrietis, lai SC Sieviešu Šķiedru Optiskais Adapteris LC-SC Hibrīdu Optisko Adapteri Bezmaksas Piegāde LC Vīrietis, lai SC Sieviešu Šķiedru Optiskais Adapteris LC-SC Hibrīdu Optisko Adapteri Šī LC(Vīriešu), lai SC(Sieviešu) tipa optisko šķiedru hibrīda adapteris ir regulēta veids fiber-iegultā adapteris savienotājs, kas pakļauti ekspluatācijai, līmēšana un sakabes starp fiber optics. Motīvs: Atkārtoti līdz pat 1000 reizes Augsta
Saistītās
Anritsu JDSU Wavetek Yokogawa OTDR FC Adapteri Anritsu JDSU Wavetek Yokogawa OTDR FC Adapteri Šī FC Adapteri var izmantot šādus zīmolus, OTDR: Anritsu MW9070/MW9076B/MW9080D/MW9081D/MT9083A/MT9083A8/MT9082/MT9090A/MT9082A8/MT9082A9/MT9082B9/MT9082C9 Yokogawa AQ7250/AQ7260/AQ7270/AQ7275/AQ1200 WAVETEK MTS-5000E/MTS-5100E/MTS-5200 JDSU MTS-2000/MTS-4000/MTS-6000/MTS-8000 Cena 1unit, jauns un garantēta
Saistītās
Augstas Precizitātes SKL-6C Optiskās Šķiedras Cirvis Optisko Šķiedru Griezējs Salīdzināms ar INNO Šķiedras Cirvis Apraksts: SKL-6C Augstas Precizitātes Optisko Cirvis ir instruments, augstas precizitātes optisko griešanas.kas pieņem Dienvidkorejas tehnoloģiju un ir piemērota aukstam kopīgo un karstā kausējuma. Tas ir multi-purpose optiskās šķiedras kuteris, produkts izmanto 16 griešanas punktus un ir ilgāku darba dzīvi . SKL-6C Augstas Precizitātes Cirvis ir instalēta ar 3 in 1 īpašnieks, kas ir
Saistītās
BNC/F vadītājs autonoma līdzeklis, lai video galvu autonoma rīku F vadītājs papildus līdzekli HT-2206 HT-2206 HT-2208 HT-2212 BNC video nodaļas vadītājs nodaļas vadītājs nodaļas vadītājs, F / 6 -collu BNC rīku instalācijas ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ Maksājuma Mēs pieņemam tikai Alipay maksājumu. Piegāde * Visi pasūtījumi tiks apstrādāti 1 darba dienu laikā no maksājuma datuma. *
Saistītās
1080P HD AHD CVI TVI Fiber optisko video converter, 1 Kanālu Video Optisko Conveter ar Reverse RS485 Datu Single Mode 20KM 1080P HD AHD CVI TVI Fiber optisko video converter, 1 Kanālu Video Optisko Conveter ar Reverse RS485 Datu Single Mode 20KM Produktu Pārskats: konvertors var vienlaicīgi pārraidīt 4 kanālu HD-CVI/TVI/AHD vairāk nekā vienu single-mode optisko šķiedru. LED norāda, uzreiz uzraudzības sistēmas stāvokli. Ierīcēm, kas ir pieejamas vai nu standalone vai rack-mount uzstādīšanu, kas
Saistītās